Oferta pracy – Monter-spawacz

29 maja 2019 | Oferty pracy

Firma Gillmet Sp. z o. o. w Starogardzie Gdańskim poszukuje pracownika do Wytwórni Konstrukcji Stalowych na stanowisko:

  • Monter-spawacz

Miejsce pracy: Starogard Gdański, Rokocin
Region: pomorskie

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia
• Stałe zatrudnienie – umowa o pracę

Wymagania i Zadania:
• Spawanie konstrukcji i elementów stalowych
• Przygotowanie materiału do spawania
• Prace ślusarskie
• Montaż konstrukcji i elementów stalowych
• Znajomość spawania MIG/MAG, TIG
• Znajomość rysunku technicznego
• Rzetelność i dokładność

Aplikacje z dopiskiem: MS WKS prosimy składać na adres: [email protected]
lub w siedzibie firmy:

Gillmet Sp. z o.o.
ul. Jabłowska 25
83-200 Starogard Gdański

Tel. 58 561 49 45

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”