Informacje koronawirus

Starogard Gdański, dn. 26.03.2020r.

Szanowni Klienci

W zawiązku z zaistniałą sytuacją jaka dotknęła Nas wszystkich w wyniku pandemii COVIT -19 dbając o wspólne dobro Państwa jak i nasze musieliśmy podjąć zdecydowane kroki, ażeby stworzyć Państwu możliwość bezpiecznego kontynuowania zleceń a nam ciągłość świadczenia usług celem zachowania ciągłości pracy w tym trudnym czasie.

Pragniemy poinformować, że z dniem 30.03.2020 r. wstrzymujemy działalność Ocynkowni w Starogardzie Gdańskim a usługi cynkowania ogniowego będą wykonywane w nowej cynkowni Ocynkownia PÓŁNOC w Wocławach.

 

OPCJE DOSTAWY KONSTRUKCJI DO CYNKOWANIA

 

  1. Konstrukcje, które nie wymagają dodatkowego oczyszczenia przez śrutowanie – proszę dostarczyć bezpośredni do OCYNKOWNI PÓŁNOC w Wocławach własnym transportem.
  2. Konstrukcje, które nie wymagają dodatkowego oczyszczenia przez śrutowanie – można dostarczyć jak zawsze do Cynkowni w Starogardzie a my we własnym zakresie przewieziemy do OCYNKOWNI PÓŁNOC w Wocławach celem wykonania usługi. Państwo odbierają ocynkowany materiał w Cynkowni w Starogardzie (wiąże się to jednak z wydłużonym czasem realizacji).
  3. Konstrukcje, które wymagają dodatkowego oczyszczenia przez śrutowanie – proszę dostarczyć do Starogardu Gdańskiego a my po oczyszczeniu, dostarczymy do OCYNKOWNI PÓŁNOC w Wocławach celem ocynkowania, następnie ocynkowane konstrukcje Klient odbiera z Cynkowni w Starogardzie (lub po telefonicznym uzgodnieniu z Wocław).

 

              Pragniemy również Państwa poinformować, że w czasie wyłączenia ze świadczenia usług cynkowania w Ocynkowni w Starogardzie Gdańskim zostaną przeprowadzone prace remontowo-modernizacyjne wraz z wymianą wanny cynkowniczej i infrastrukturą towarzyszącą celem podniesienia jakości usług z zastosowaniem innowacyjnych technologii w obszarze cynkowania.