NOWY PROCES TECHNOLOGICZNY

W związku z zakończonym projektem POIR.03.02.02-00-2243/20 informujemy o wdrożeniu innowacyjnego procesu technologicznego mającego na celu poprawę jakości oferowanych usług cynkowania ogniowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i filozofii ciągłego doskonalenia firma Gillmet Sp. z o.o. po przeprowadzeniu szeregu badań i analiz udoskonaliła standardowy proces cynkowania ogniowego o innowacyjną linię technologiczną cynkowania ogniowego w osłonie gazu obojętnego z wykorzystaniem innowacyjnego topnika.

Nowy proces technologiczny umożliwia wytwarzanie znacząco udoskonalonej powłoki cynkowniczej, stanowiącej zabezpieczenie antykorozyjne gamy wszelkiego rodzaju wyrobów ze stali, które znajdą zastosowanie w branżach związanych z wykonywaniem infrastruktury miejskiej, budownictwem mieszkaniowym, w branży konstrukcji stalowych dla drogownictwa, kolejnictwa i energetyki, szeroko rozumianej branży przemysłowej, a także rozwojowej branży wzorniczej.

NOWA POWŁOKA CYNKOWNICZA

Nowa powłoka cynkownicza wytworzona z zastosowaniem innowacyjnej technologii charakteryzuje się  cieńszą i jednorodną strukturą i jest równomiernie rozłożona na powierzchni detalu. Dodatkowo stwierdza się, że nowa powłoka zawiera mniej niepożądanych wtrąceń, dzięki czemu odbierana jest jako bardziej atrakcyjna wizualnie – a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu oczekiwanej odporności antykorozyjnej,

DBAMY O ŚRODOWISKO

Wprowadzenie innowacji technologicznej w znacznym stopniu wpływa na redukcję wytwarzanych odpadów w procesie cynkowania, emisji szkodliwych związków do atmosfery oraz istotnie ogranicza zużycie surowców nieodnawialnych, energii elektrycznej i cieplnej.

 

NOWA LINIA TECHNOLOGICZNA JEST OTWARTA OD LISTOAPADA 2023R.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !